Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Programot amivel minden...

Programot amivel minden létező oldalt le lehet tiltani, kivéve párat?

Figyelt kérdés

Szeretném letiltani az összes létező weboldat, mert túl sokat netezek. Kivéve néhányat, pl. email, egy bizonyos oldal, meg google térkép.


Ismertek ilyen programot? Nagyon jó lenne, sehol nem találtam ilyet. Vagy ha nem program, akkor hogy lehetne kivitelezni google chrome-ba ezt?


Vagy ha másik böngészővel lehet, akkor azt hogyan, és mi a neve?



2016. nov. 9. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak akaraterő kérdése. Ha te le tudod tiltani, ugyanúgy fel is tudod oldani amikor elgyengülsz, és nem fog semmit érni.
2016. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De lehet segítene. Megszokásból bekapcsolom pl. a youtubot véletlen. Segítségnek jó lenne ha valaki tudna ilyet.
2016. nov. 9. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Szülői felügyelet szoftverek a keresett kategória.

De az akaratgyengeségre ez sem megoldás, max ha más konfigolja be neked és nem mondja el a jelszavát.

2016. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jólvan már, azért nem kell ilyen komolyan venni. Szerintem segítene, ha meg se nyithatnám ezeket az odalakat. Akkor is ha aztán vissza tudom csinálni simán. Nem kell rögtön arról beszélni hogy ilyen meg olyan akarat gyenge vagyok. Csak szerettem volna egy rohadt programot találni erre a célra. Nem azért mert, úristen nagyon nem bírnám, hanem tényleg simán megszokásból, vagy elfelejtem hogy "ja ezt az oldalt sem szabadott volna" meg ilyesmi. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert nem találtam semmi olyat ami az összes létező oldalt tiltja kivéve néhányat. Csak olyat ami bizonyos oldalakat tilt. Ezért kérdeztem, hogy tud e valaki olyat amilyet én keresek, hogy azért már mégse kelljen a világ összes weboldalát bepötyögnöm hogy tiltsa O.o
2016. nov. 9. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!