Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen far cry 3 hoz hasonló...

Milyen far cry 3 hoz hasonló gépigényű, jó játékok vannak még? (akció, autós)

Figyelt kérdés
A far cry 3 ultra felbontáson akadás nélkül megy pedig vacak a videokártyám (gt430). Szerintetek ha a far cry 3 fullon ment akkor a Bioshock infinite is tökéletesen futna magas grafikai beállítások mellett is? És milyen far cry-hoz hasonló gépigényű akció, vagy autós játék van? :) (ne azt nézzétek hogy milyen a vidkartya hanem hogy a far cry 3 very high en fut) A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. nov. 9. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ez optimalizáltságtól is függ, nem lehet megmondani.
2016. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy ultra felbontás.

Egyébként én vagyok az egyetlen, akit idegesít ez az egész ultra dolog? Anno volt low medium high, aztán very high, aztán a dice kitalálta a bf3 nál hogy az övék jobb mindenkiénél, úgyhogy lett ultra, a mirrors edge ben meg még tovább mentek, talán amazing lett a legmagasabb beállítás.. Holott ugyanazt jelenti mint 15 éve, csak át lett nevezve.


Btw mit jelent az, hogy "akadás nélkül megy"? Számok szerint, illetve mekkora felbontásban? Anno 550ti vel néztem, medium környékén volt játszható, később 660 al, az nagy ugrás volt, de azzal is megzuhant az fps sok helyen ha mindent felhúztam.

2016. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A monitorom felbontása 1440x900 ekkora felbontáson élvezhetően fut. Nem tudom mennyi fps, sose mértem.
2016. nov. 9. 22:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem ultra felbontást akartam irni bocsi, hanem ultra grafikát
2016. nov. 9. 22:17
 5/5 Gyrger válasza:
Just Cause 2
2016. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!