Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem tudom feltelepíteni...

Zolika217336 kérdése:

Miert nem tudom feltelepíteni normálisan a scanner progjamját? 2 winchester, win 7 win 10 1 alaplapról, egy scanner 1 nyomtató

Figyelt kérdés

Adott 1 gép win 10-el amit használok 1 winyóról 2 partícióval.

-van benne egy másik vinyó win 7-el ez csak a scannernek van ( win 7ig támogatott a scanner ! Genius Colorpage-Vivid 1200XE ). OP.renszeren kivül semmi nincs ezen a meghajtón.

-Win 10en leszedtem 4 telepítő szoftvert abból kettő felrak de kiirja a végén hogy nem tudja ezt a szoftvert használni ez a scanner.; a másik kettőnél pedig telepítés közben kiírja hogy :Not suppurt this OS ( jelentését tudom )

-a szoftvereket természetesen a win 7es vinyón telepítettem ( de olyan mint ha win 10en lenne mert regen arra is telepítettem és ugyanez volt a helyzet)

- win 7es vinyóról még nem töltöttem le a telepítő szovtverét ( lehet hogy ez lenne a baj pont ?? )

- scanner jó más gépen eddig működött , ezzel nem tudom még megoldani ...



2016. nov. 10. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!