Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a skype legújabb verzióját?

Figyelt kérdés

A napokban eléggé rossz volt a skype azt írta nincs internet kapcsolat, folyton forgott az a karika az állapot jelzésnél, alig küldte el az üzeneteket stb és azt írták rakjam újra így is lett volna: letöröltem a skypet majd felmentem a skype.com-ra és letöltöttem majd rákattintottam a telepítőt elinditottam rendszergazdaként és ez az üzenet fogadott: Nincs vagy nem tölthető be a Microsoft Installer.

Kérjük, frissítse számítógépét, és indítsa újra a Skype-ot! már mindent megtettem legújabb frissítés van a windows 7en gép újra lett indítva az se jó net kábelt ki húztam majd be de ugyan ez valakinek esetleg van valami ötlete?



2016. nov. 11. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2016. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Pontosan velem is ez van....
2016. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
KB 1-2 órája valami ötlet ?
2016. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az a problem, hogy szerkesztet windows-t használok az a gond ha van valami ötlet írjatok.
2016. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Anasztázi válasza:
Üdv .. nekem is ez a problémám, de nem jutok előrébb. Annyit sikerült kihámozni, hogy a Windows 7-hez kiadtak valamikor nov. 10 -én biztonsági frissítéseket ami megkavart mindent, mert pl. "szerkesztett" win 7-re nem engedi telepíteni. De a kaspersky sem telepszik fel. Nem tudom mi van , de nagyon nem tudom ,hogy tovább...:(
2016. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvan hogyan kell megcsinálni! A kompatibilitást át kell állítani Windows XP Service Pack 3-ra! Nekem elindult a telepítő és tökéletesen megy a skype . Remélem segítettem :)
2016. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem is segített a kompatibilitás állítás! Köszi! Órák óta ezzel szenvedtem..
2016. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
hol kell állítani a kompatibilitásán?
2016. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jobb klikk rá --> tulajdonságok --> kompatibilitás --> Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban: és ott legyen kiválasztva a Windows XP Service Pack 3 majd menj alkalmaz és ok
2016. nov. 14. 22:26
 10/11 varfeco válasza:
de az is segít ha egy korábban letöltött installer fájlt elindítasz ujra. ha külön letöltési mappátok van meglehet valahol. kb 11 mb a mérete azzal is megy
2016. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!