Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell "uninstallni" egy...

Hogyan kell "uninstallni" egy programot, ha nincs uninstall fájl? Nem elég ha kitörlöm az egész mappát a programfájlokból?

Figyelt kérdés
Kitöröltem egy programot, pontosabban az egész mappáját a programfájlokból. ennek a programnak az újabb verzióját akarom telepíteni, de kiírja, hogy uninstallnom kéne az előző verziót. Az lehet a gond, hogy a lomtárban még benne van az előző verzió, vagy mi?

2016. nov. 12. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. A registry-ben van benne. Valami tisztítóval menj át rajta, pl. CCleaner.
2016. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Cleaner++-szal rákerestem a progira, és rányomtam a "run cleaning"-re, de így se jó. Töröljem ki a lomtárból is a mappát?
2016. nov. 12. 13:03
 3/10 DjImipapa ***** válasza:
90%
Tudnám mire találták ki a programok törlése alapfunkciót??? Nameg a revouninstallert, ami mindent leszed, legyen az akármily jól eldugva????:(
2016. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


> Töröljem ki a lomtárból is a mappát?


Ezt nem figyelik a telepítők. Viszont. Szerintem inkább állítsd vissza a fájlokat, aztán uninstalláld SZABÁLYOSAN a programot a vezérlőpultból.

2016. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi a faxomért kell rébuszokban válaszolni? Ennek mi értelme? (Csak ebben a kategóriában jellemző, de itt nagyon)
2016. nov. 12. 13:27
 6/10 CspCsj ***** válasza:

ÁLlítsd vissza a Lomtárból és ezentúl ilyesmire inkább a rendszer ilyen célra készült funkcióját használd:

Start menün jobbegérgomb > Programok és szolgáltatások > jobbegérgomb a törölni kíván programon > Eltávolítás. (ha van uninstaller-e akkor az indul el)


Vagy ahogy korábban írták, vannak külső programok, amik minden nyomot eltávolítanak. (próbaverziós programokhoz ajánlottabb ilyet használni - persze az eltávolító programot kell előbb telepíteni)

2016. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es, 6-os, nektek köszönöm!
2016. nov. 12. 13:45
 8/10 DjImipapa ***** válasza:
A revouninstaller nem rébusz, hanem profi programeltávolító program....:)
2016. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
IObit ununstaller ( nem tudom pontosana nevét)
2016. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DjImipapa ***** válasza:
Vigyázat! Az Iobit programcsalád kissé agresszív, csomó tartozékot telepít ami nem biztos hogy okos dolog!!!
2016. nov. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!