Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti milyen tömörítő programot...

Ti milyen tömörítő programot használtok?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amiben előre ki lehet jelölni listaszerűen, hogy mit és hova tömörítsen, nem pedig miután tömörítette az adott fájlt nekem megint ki lell választanom, hogy mit tömörítsen. Remélem érthető. Egyáltalán létezik ilyen és csak én nem találtam meg?

2016. nov. 13. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem érthető számomra.Valamiféle tömörítési listát szeretnél csinálni?Viszont az első kérdésedre tudok válaszolni én totalcmd-t használok.
2016. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gzip
2016. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mksquashfs
2016. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, tömörítési listát, hogy ne kelljen megvárni amíg befejezi az adott fájlok tömörítését és újra kiválasztani, hanem előre ki tudjam jelölni hogy mit és hova tömörítsen miután végzett az előzőkkel.
2016. nov. 14. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan indíts több tömörítést egymás mellett, bírja a géped. Egy tömörítő nem eszik sokat az i/o-ból, a cpu-n meg testvériesen megosztoznak majd.
2016. nov. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Winrar, unzip, unrar, épp hol mit kell kicsomagolnom. Tömöríteni nem szoktam.
2016. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!