Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux Mint xfce telepíthető 1...

Linux Mint xfce telepíthető 1 GB RAM-mal rendelkező gépre?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük, hogy naprakészebb, biztonságosabb, és nem kell hozzá új gépet venni, akkor de, hatékonyabb.
2016. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen alapon akkor a Win2000 még hatékonyabb lenne, mert az elfut 128 MB RAM-mal.

:)

2016. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha azt vesszük, hogy átlagusernek elég a facebook, a youtube, és a gmail szentháromság, azaz mindent brózerból ér el, és felteszi a legújabb verziót belőle - akkor pont megkapja a legfrisebb biztonságot (linuxos firefox+chrome detto ugyanezt tudja), ráadásul a memória és az eszközkezelés is pörgősebb.

Netezésre minden szempontból hatékonyabb egy windows xp, és mivel a brózer ugyanazt a verziót rakja fel, így a biztonság is megegyezik.

2016. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az "átlag user" és "netezés" nem feltétlenül jó alap egy oprendszer vizsgálatához.

Na mindegy, a klasszikus parttalan vitába nem akarok belefolyni, mindenkinek lehet saját véleménye, én leírtam az enyémet.

:)

2016. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

#13:

persze, az xp kur va jó volt 10 éve. Én is imádtam, használtam, ma is használnám, ha a microsoft nem állt le volna a támogatásával.


de sajnos leállt.


szóval mi a fa szomnak használjak 2016-ban egy 10 éves elavult rendszert, amikor ingyenesen egy tök modern, 5+ évig támogatott rendszeren nézhetem a fácsét, youtubeot és gmailt?


erre adjál valami valid magyarázatot. Egyébként a munkahelyen van pl egy xp-s gép, le van róla állítva minden frissítés már pár éve, mivel kb semmi nem kompatibilis már. Ha felmész vele a netre, az újabb weblapok be sem töltődnek. És persze, lehetne buherálni, rátelepíteni a nemhivatalos SP nemtomhányat.


De akkor már miért ne használjak átlaguserként buheramentes Linux Mintet? Feltelepítem és működik a 2GB RAM-os gépemmel. a 70 éves anyámnak is megy, ő is ezt használja gond nélkül.

2016. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
19%

#10.Köszönjük az általános véleményt...

Csak így tovább.Most ugye nem kell leírnom a szokásosat vagy mégis?!

Olyan hogy Linux nincs csak egy közhely.Az meg hogy milyen a tudásodat tükrözi hogy mennyire értesz hozzá vagy hogy mennyit tudsz belőle kihozni.Ha semmit akkor így jártál...

2016. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!