Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asztali gépről betudok jelentk...

Asztali gépről betudok jelentkezni skype-ba de Tabletről nem, miért?

Figyelt kérdés
A kérdés mindent elárul, Tabletről próbáltam jelszót is változtatni, de nem enged bejelentkezni, gépről kijelentkeztem, és először Tabletről próbáltam, de még úgy se... c.c

2016. nov. 13. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
kevés az infó, ha rossz a wifi tableten/régi a szoftver stb, akk nem fog engedni. Illetve a skype mobil verzióját sose kedveltem, nem kompatibilis sok eszközzel.
2016. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon régi, ami csak régi skype fiókokkal működik, a mai microsoft fiókokkal nem. Csak tipp, de erre tudok gondolni, ha nem új keletű a hiba.
2016. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az előző skype fiókomat elrontottam, ezért újat csináltam, de az előzővel be voltam jelentkezve skype-on, aztán amint elcsesztem az előző profilomat kijelentkezett rögtön a tabról, és most az újjal nem tudok bejelentkezni. c.c
2016. nov. 13. 15:59
 4/5 A kérdező kommentje:

Már csináltam a tableten rendszer visszaállítást, de az sem segít! Ezt egyszerűen nem értem! Csináltam direkt + még 1 skype fiókot, hát ha azzal enged rajta bejelentkezni de nem, az elején úgy volt hogy a réi skype-omon meg akartam változtatni a felhasználó nevet, követtem egy oldal utasításait még pedig ezt az oldalét: [link]

Én a mappa törlése helyett megváltoztattam ott a nevem, de nem engedett bejelentkezni, ezért töröltem ahogy le volt írva, úgy se... :) Sem az újjal sem pedig a régi felhasználó névvel, a jelszóm pedig jó volt. Most úgy döntöttem hogy újat csinálok, ahhoz nincs felhasználó nevem, csak e-mail címem és jelszavam, gépen enged bejelentkezni, tabletről nem, pedig nekem fontos. Meg csináltam valamit, asszem jelszó változtatást vagy valami ilyesmit amire 48 órát írt ki, de nem olvastam el, egyszerűen NEM ENGED BEJELENTKEZNI TABLETRŐL, de az asztali gépről meg IGEN. Mi ez a hülyeség???

2016. nov. 14. 00:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megoldódott a probléma. :)
2016. nov. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!