Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem települ a Skype?...

Miért nem települ a Skype? Microsoft Installer probléma.

Figyelt kérdés
Ropogós, 0 km-es windows 7 lett telepítve a laptopra, csak néhány dolog kéne rá, köztük a skype. A telepítő azonban azt irja "Nincs vagy nem tölthető be a Microsoft Installer." Rákerestem, de win7-re nem találtam a Microsoft oldalán.. Valakinek tipp?
2016. nov. 13. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

futtatásba írd be, hogy:

services.msc

Nézd meg, hogy el van-e indítva a Windows Installer

ha nem, akkor tedd kézire az indítást, és indítsd el

2016. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Segíthet az is, ha ezt telepíted:

[link]

2016. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kompatibilitási módot áttettem Windows XP sp3-ra és gond nélkül indult a telepítő.. Ilyen apróság segített :)
2016. nov. 14. 06:29
 4/12 Szerencsi Viktória válasza:
Telepítsd az Internet Explorer 11-et, akkor működni fog. Valamiért kell hozzá, mégha már alig használják is páran...
2016. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szerencsi Viktória válasza:

A skype honlapjáról:



Skype for Windows Desktop

Version

Windows 10

Windows 8.1

Windows 8

Windows 7 (32-bit and 64 bit versions supported)*

Windows Vista

Windows XP SP3 (32-bit and 64 bit versions supported)♦

Processor

At least 1 GHz

RAM

At least 512 MB

Additional software

DirectX v9.0 or above

* If you're using Windows 7 (SP1), upgrade your Internet Explorer to v11.

♦ If you're using Windows XP SP3, make sure you're using Internet Explorer 8 or above.

2016. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Megvan a híba 2-3 napon belül feltöltöm az álltalom készítet javító csomagot.
2016. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Megvan hogyan kell megcsinálni! A kompatibilitást át kell állítani Windows XP Service Pack 3-ra! Nekem elindult a telepítő és tökéletesen megy a skype . Remélem segítettem :)
2016. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zsolti1287 válasza:
kedves hozzászólók, hogy kell ezt a kompatibilitást átállítani ? nem vagyok jártas programozásban, nem akarom elrontani a laptopom
2016. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudod ezzel elrontani a laptopod nyugi. A Skype telepítőjének exe fileján nyomsz egy jobb klikket, tulajdonságok, majd felül a 2-ik fül a kompatibilitás. Ott kipipálod a "Futtatás a követkzeő kompatibilitási üzemmódokban lehetőséget és a listából kiválasztod a Windwos XP (Service Pack 3) opciót és OK gomb. Utána ha elindítod a telepítőt remélhetőleg neked is menni fog. Remélem segítettem! :)
2016. dec. 14. 22:58
 10/12 siker7777 válasza:
Köszönöm szépen a segítséget. A skype.exe egér jobb gomb, tulajdonságok, és az ottani átállítás segített. Nagyon hálás vagyok a segítségért.
2016. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!