Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows-10-ben megtalálható...

A Windows-10-ben megtalálható az "Indítópult" megfelelője?

Figyelt kérdés

Számos programot el szoktam indítani, amikor az asztali számítógép elé ülök és a 10-est megelőző verziókban volt egy olyan lehetőség, mint az "Indítópilt".

Ebbe belecibáltam az aktuális programok parancsikonjait, aztán nem kellett minden egyes alkalommal "végig zongoráznom" az indítgatások proceduráját.

Amennyiben létezik egyáltalán ilyen opció, merre, hogyan találom meg a Windows-10-esben?


"B-opcióként" még egy olyan alkalmazás jöhetne talán szóba, amellel felveszem ezt a procedurát és - egy ikonnal - el tudja indítani ezt az egészet, de ehhez meg aztán tényleg bua vagyok.


Tud nekem segíteni valaki a probléma megoldásában?



2016. nov. 14. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Shell:startup - ezt írd be a futtató/kereső ablakba,akkor megnyílik a megadott könyvtár. (vagy shell: common startup - ha minden userre akarod. )
2016. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában a programok beállításaiban tudod bepipálni valahol hogy induljanak a windows indulásakor.
2016. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első válasz instrukcióit követve találtam meg a megoldást, de díjaztam a második válszt is - tekintettel a gyorsaságra és a jó szándékra.

Köszönöm szépen mind a kettő választ és a hathatós segítséget!

További kellemes időtöltést kívánok!

2016. nov. 14. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!