Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Fraps nevű programot szeretn...

A Fraps nevű programot szeretném használni a videóim felvevéséhez, de amint megnyomom a gombot, amit kiválasztottam, nem indul el a felvétel Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne!!

#videó #YouTube #Fraps #kérleksegítseteknagyonfontoslenne
2016. nov. 14. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Fraps melyik verziója?

Milyen játék?

A Fraps számlálója látszik a játékban?

2016. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hello! Az obs-studo-val vedd fel a videókat. Igaz, ehhez azért egy minimális "ismeret" kell, de attól még nagyon jó. Amit fontos az obs-ben: Megadni, hogy milyen minőségben mentse el a videót, hogy milyen formátumban mentse el, hogy hova mentse el. Ezen kívül én rengeteg mást is beállítottam, de elég ennyi:3 Ez szerintem a legjobb videó felvevő.


A fraps azért nem jó, mert 24 gb egy 10 perces videó:D

Ha mégis a fraps-nál maradnál, akkor a youtube-n van róla videó. (Sorry, de nem engedte a gy.kérdések belinkelni)

UI: Jó videózást!

2016. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!