Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windowsom régen még stabilan...

A windowsom régen még stabilan működöt azonban most már nem tudtok erre valami megoldást?

Figyelt kérdés
A windows hetem régen még stabilan működöt azonban pl: tegnap volt egy kékhalál meg alig akar elindulni megoldás van erre?
2016. nov. 15. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mindig van megoldás, de előbb tudni kéne, hogy mi okozza az említett hibákat.

Ugyanis ezt okozhatja hardver meghibásodás, szoftver hiba (pl. driver frissítés után) vagy vírus is.

2016. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát igaziból nagyerővel egy vírus volt mivel régen sok progit töltöttem le és nem volt vírusirtóm szóval valószinüleg ez a baj azonban régen még több vírus volt a gépemen és müködött ... bocsi a helyesírásért
2016. nov. 15. 20:51
 3/15 A kérdező kommentje:
az befojásolhatja hogy azt írja hogy a windows élményindex frissítésre szorul?
2016. nov. 15. 20:54
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 ez az egyik baj
2016. nov. 15. 20:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy kártévő nem feltétlen okoz instabilitást, hiszen ez soha nem a célja. Ha okoz, akkor azért, mert a kártévő program készítője bugos (hibás) kódot írt, és a bugok, ha pl. egy kernelben futó rootkitről van szó, kékhalált és egyéb gondokat okozhatnak.

Driverek legyenek kompatibilisek és frissítettek, Malwarebytes ellenőrzést lehet futtatni ( [link] ) a vírusok ellen. Az is számíthat hogy mi a kékhalál üzenete amit kiír, illetve a minidump is elárulhat dolgokat. Az alig akar elindulni meg nem elég pontos

Persze lehet hardverhiba is

2016. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
felejds el az eddigi válaszaimat leírom normálisan! szóval még régebben nem volt vírusírtom és sok progit töltöttem le azután letöltöttem egy vírusírtot és ez talált jónéhány vírust ezeket ki is töröltem mostanában is talált 1-2-t de nem engedi kitörölni és egy napon a gépem alig akart elindulni belassult az FPS-em lecsökkent {nem mint hogyha azelött sokkal több lett volna de lecsökkent meg ijenek}szóval hogy lehet hogy valamennyire van köze a virusnak az eddig mondattokhoz de nem hiszem hogy sok... és a windows azt írja hogy a windows élményindex frísítésre szorul ennek van avalami köze? a hibákhoz? bocsi a helesírásért
2016. nov. 15. 21:56
 7/15 A kérdező kommentje:
jaa bocsi nem láttam hogy írtál ez egykét kérdésemet megválaszolja és az hogy alig akar elindulni az azt jelenti hogy sokáig tölt be van hogy nem tölt be hanem újra kell indítani szóval ilyesmik
2016. nov. 15. 21:59
 8/15 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik annyi a hiba, hogy kár javítgatni

(és ki tudja még mennyi lehet, amit észre sem veszel)

Szerintem telepítsd újra a windowst

ha utána is kapsz még kékhalált, akkor elég valószínű, hogy hardver hiba áll fent (esetleg próbáld meg újabb vagy régebbi driverekkel, attól függ most mit használsz)

2016. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy vírusosan ne használd a gépet, hiszen bármilyen a gépen tárolt adatodhoz is hozzáférhetnek akár. (jelszavak, stb)
2016. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
o értem akkor megprobálom kevesebbet használni... újrarakni nem szeretném mivel rengetek játékom képem videóm dokumentumom és zeném van rajta na mindegy majd elviszem szervizbe hátha megtudják csinálni de azért köszi:)) bocsi a hyelyesírási hibákért
2016. nov. 16. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!