Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » F a c e b o o k m e s s e n g...

F a c e b o o k m e s s e n g e r-en lévő (adott, pl bepipált) ismerősök online jelenlétét rögzítő program?

Figyelt kérdés

Muszáj vagyok itt feltenni elnézést, mert a sima internet rovatban nem volt elégséges válasz.


Időgrafikon, naplózás valamilyen összevethető felületen?


"Facebook messenger chat statisztika?

Olyan programot keresek, amivel (adott) ismerőseim facebook chat aktivitását (mikor ONLINE/NEM ONLINE) tudom rögzíteni.


Szóval semmi ördögi feltörés, hack, vagy ilyesmi, hanem amit amúgy is látok, csak mondjuk egy időgrafikonon visszamenőleg, valós időben stb stb. a bepipáltak közül ki mikor zöldpötty/nemzöldpötty.


Ha érthetetlen voltam még pontosítok. Előre is köszönöm a hasznos vonatkozó válaszokat! Kellemes napot! :)


2016. nov. 16. 13:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!