Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fl Studio-ban, hogyan tudom...

Fl Studio-ban, hogyan tudom kideríteni egy felmixelni készülő számnak a tempóját?

Figyelt kérdés

Próbáltam többféleképpen de nem tudom!

Van a trap funkció de az nem tudom mit szeretne vacakol vele

akkor próbáltam ráhúzni a kívánt tempóra de így is elcsúszik



2016. nov. 17. 09:57
 1/2 Zénevű ***** válasza:

Tulajdonképp egyszerű:

Behúzod a playlistbe, aztán a bal felső kis ikonjára kattintva Detect tempo.

Ekkor előjön egy ablak, ahol meg kell határoznod, hogy milyen tempotartományokon belül van a dal, majd megnyomnod a hozzá tartozó gombot. Ha eredményül abszurd tempót kapsz(pl viszonylag gyors dalnál 50-es tempót), akkor mégsézz és nyomj másik tól-ig gombot.

2016. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is elmondta. Ha nem működik, húzd be edisonba, tedd végtelenre, indítsd el, nyisd meg a tempo tappert és üsd a tempóban. Nem lesz 100% pontos, de közel lesz az eredeti tempóhoz. Ha ez sem működik, lehet azért van, mert egyes részeken változik a tempó. Próbáld mindkét megoldást rövidebb részletekkel (amiket mondjuk muszáj pontosan vágni).
2016. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!