Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ennek a programnak melyek...

Ennek a programnak melyek azok a jo beállitásai, hogy ah megty a torrent akkor a játékba ne legyen 999 a pingem? ( cod2 ) fontos

Figyelt kérdés
cFosSpeed 4.52
2010. ápr. 29. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális netet kell venni és korlátozni a torrentprogram sebességét.
2010. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nemond,hogy szar a netem mert aztse tudod milyen netemvan!!


10megabites invitel és ha nem torrentezek akkor 0-1 a pingem hameg megy a torrent akkor meg 100-999


hogyan lehet korlátozni? hogy ne csessze a pinget

2010. ápr. 29. 14:04
 3/9 anonim ***** válasza:

valszeg én ajánlottam neked a progit az előző kérdésedben adott válaszra. A lényeg mind két gépedre telepítened kel a progit és a beállításoknál a játékos gépnek kel korlátlan net használatot biztosítani és a letöltősnek korlátozásokat be állítani. plusz az előttem válaszoló (előző kérdés) által ajánlott kliens beállításokat alkalmazni. Ezt addig kell kísérletezgetni míg el nem éred a kívánt ping-et.

*****

Jó kis oldal érdemes minden torrentezőnek a kedvencek közé tenni. :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

na meséld el hogy lehet 0-1 közötti a pinged, mikor 100Mbps-es hálózatban is 20-30ms körüli pinggel szoktunk játszani cod2-vel. És a Cod2 szervereknél a legjobb pingek is 10, de inkább 15 körül mozognak(pl Totalhosting, vagy clans)

A dolog egyszerű. Felezd meg a feltöltést, fele gamera megy, fele torrentre és jó lesz. Ilyen nehéz?

2010. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

uccso hsz nek csak annyi,hogy épp ezaz amiért a kérdést feltettem omG


nemtudom,hogyan tudom megcsinálni :D

2010. ápr. 29. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Utorrent-ben jobb gomb a torrentre->tulajdonságok(properties) itt be tudod állítani a max le ill. feltöltést, nem annyira bonyolult szerintem....
2010. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"utorrentből" van magyar! Aki azon nem igazodik ki az felejtse el a számitás technikát,sőt adja el a gépét. Mondja le az internet előfizetését és ne írjon többet erre az oldalra. Egy előző sőt a másik kérdésben is előző válaszoló!
2010. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiegészítés kép: ha gondolod szívesen át megyek beállítani 5000 Ft az óra díjam + 110ft kilométereként a lakcímemtől számítva és még egy jót is röhögök!(a sokadik elöző válaszoló)
2010. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolso hszolonak csak annyi,hogy nemkell!

inkább akkor alkotok vmit ÉN xDDD

2010. ápr. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!