Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltűnő mailek, hogyan lehet?

Princ Nicole kérdése:

Eltűnő mailek, hogyan lehet?

Figyelt kérdés

Napokban kaptam végre, egy hivatalos helyről levelet. Nagyon vártam, mert perre akarok menni a céggel kapcsolatban.


Amint váléaszt kaptam, gondoltam, szólok az ügyvédemnek, felolvastam amit láttam, becsuktam a levelet, persze mentve egy általam választott mappába.


Mire ismét egy óra múlva ismét gépemen voltam, gondoltam nem csak elolvasom ismét, bár nagyon gyér a válasz felém, ezért lementem külső doksiba....éa akkor jött a meglepi: "Eltűnt szőrén szálán."


Hogy lehet ez? Tudom, mert hallottam róla, hogy hackerek csinálnak /nem kis lovéért/ u.mondd "sáros cégek" esetében, megrendelésre, hogy nyoma ne legyen levelezésnek, csak u.nevezett ad acta tényeknek, pl nekem csak egy PDF formátumú hiv doksi, de azt is pl. külsőleg kellett mentenem onnan a mailemről nem jött össze.



#dokumentum #információ #másolat #bizonyítás #pdf #eljárás #nemleges #cégek belügy #sáros cég #hivatalos eltűnt
2016. nov. 19. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Véletlenül törölted.
2016. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

No, ez nem teljesen világos:

1., Milyen levelezőről beszélünk?

2., "becsuktam a levelet, persze mentve egy általam választott mappába." Mit is és hova mentettél el? A levelezőn belül egy mappába, vagy a számítógépen egy mappába.

3., A kapott .pdf a levél csatolmánya volt, vagy csak egy link volt a levélben, ami utána egy böngészőben nyitotta meg a levelet.

4., A levelezőből a teljes e-mail tűnt el, vagy csak a .pdf-et nem tudod újra megnyitni.

2016. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!