Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas-nál tudnátok...

Sony Vegas-nál tudnátok segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Találtam egy fórumon egy kérdést.És szerintem ugyan ez a problémám nekem is.A kérdést meg is válaszolták csak nem tudom hogy ezt hogy kéne pontosan beállítanom.


>>KÉRDÉS

"Nekem is lenne egy ilyesmi problémám, hogy a renderelés utána néha elõfordul egy bizonyos részén a videónak akadozni kezd a felvétel, aztán meg jó lesz! De ha mondjuk lerenderelem újra más "renderátfogással", de az elõzõleg akadozó rész ismét benne van a tartományban, akkor már nem csinálja. Mitõl lehet ez? Egyszerûen szarul rendereli ki, mert esetleg dolgozik a gép? Ilyesmit tudok elképzelni."


>>VÁLASZ

"Alacsony bitráta! A gyors mozgású részeknél nincs elegendõ sávszélesség, hogy le tudja adni a képet, így akadozik. Állítsd magasabbra a bitrátát, vagy állítsd át változóra (VBR).


A gép terheltsége miatt ilyen nem fordulhat elõ, egy-egy képre annyi erõforrástés idõt fordít, amennyit kell, minden kép tökéletes lesz. Mármint a renderelési beállításokhoz viszonyítva. Ha a gép leterhelt, akkor legfeljebb lassabb lesz a renderelés. "



2016. nov. 19. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
File-->Rendes as-->Kiválasztod hogy mibe-->lejjeb görgetsz-->customize template (személyre szabás), és kikeresed a VBR-t, és bepipálod.
2016. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget de a VBR-t nem találom sehol.

:/

2016. nov. 19. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!