Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows XP most akkor...

A Windows XP most akkor kompatibilis az Internet Explorer 8-al vagy sem?

Figyelt kérdés
Mert a Microsoft honlapján azt írják, az az utolsó támogatott verzió hozzá. Viszont ahogy rámegyek a letöltési oldalukra azt írja, hogy nem kompatibilis az én rendszeremmel.. Máshonnan nem nagyon akarom letölteni,amig nem tudom h kompatibilis-e. Ha az, akkor valaki tud küldeni biztonságos linket IE8 letöltéshez? Köszi!! :)

2016. nov. 19. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Rakd fel a service pack 3-at, benne van az ie8. Most néztem meg virtuális gépen.
2016. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 32 bites XP-hez próbálsz 64 bites XP-re való IE8-at feltenni, vagy fordítva. Ha a megfelelőt teszed, nem fog akadékoskodni.
2016. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha nem sp3-as az Xp-d, akkor ezt kell telepíteni, ahogy mondták.

2016. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg benne van. Am. nem tudom ki pontozott le, én mindenkinek zöldet adtam ;)
2016. nov. 19. 21:39
 5/5 gábor69 ***** válasza:
Én zöld kéz , ha valaki jó válaszokat ad és nekem már nem kell odaírnom . Talán az aki megvető azokkal , akik XP-t használnak . A jó öreg XP ! :) A másik gépemen még az megy .. Több mint 10 éve használom és csúnyán nézek azokra , akik lehurrogják . Rengeteg használják még az XP-t , nem véletlenül .
2016. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!