Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki ezt telepítés...

Miért írja ki ezt telepítés során?

Figyelt kérdés

az egyik program ezt írja ki [link]

pedig még van 60 giga szabad hely



2016. nov. 20. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A rendszerpartíción is van szabad hely? Először oda csomagolnak ki a tömörített tartalmak, majd utána másolja át a rendszer a célmappába. Így hiába egy másik partícióra telepítesz, ugyanannyi szabad hely kell a C-n is.


A másik lehetőség amit ír, hogy sérült. Nem derült ki milyen programról van szó, és eredeti-e vagy kalózverzió (ami tartogathatja magában a hibalehetőséget).

2016. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Én azt olvasom ki belőle, hogy a lapozófájl kicsi méretű hozzá. A telepítés befejezéséhez. Vagy a kabinet fájl sérült; ezt írja.
2016. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Draft Sight a neve, eredeti.

Tettem ki tegnap is egy kérdést mert a wordot is letöltöttem azt se rakta fel, mert ott is valami hibát írt ki, de semelyik verzióval nem megy.Eddig csak ez a két program ilyen, a többi proginál nem csinált ilyet.

2016. nov. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!