Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissítésnél a www.update....

Frissítésnél a www.update. Microsoft.com webhelyről, eredetiség ellenőrző telepítésének kihagyása hogyan?

Figyelt kérdés
Vannak bizonyos programok a gépemen, meg maga az XP-m is ami nem visel túl jól bizonyos frissítéseket.. Kérlek ne azt írjátok, hogy "Meg kellett volna venni őket", meg van az oka hogy miért nem úgy volt. A kérdésem az lenne, hogy mivel pl. az Office 2007-et többször újra kellett raknom frissítések miatt, most kikapcsoltam az automatikusat és a fent említett webhelyről szeretnék kézileg telepíteni. Aminek viszont első dolga feldobni, hogy addig "nem működik" míg "Azonnali telepítéssel" le nem szedem az eredetiség ellenőrzőt... Ezt a lépést hogyan lehet kihagyni? Köszi a válaszokat!! :)

#frissítés #Windows XP #telepítés #Office #eredetiségellenőrzés
2016. nov. 20. 14:39
 1/4 gábor69 ***** válasza:

Próbáld meg ezt , nekem anno , mikor XP-t használtam , bevált . Utána tudtam manuálisan frissíteni .


[link]

2016. nov. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugye kétszer a downloadra kell menni, egyszer az oldalon amit linkeltél, aztán bedob egy másik lapot és ott is? Csak mert be dobja a data.hu-t hogy fájl nem létezik. :(
2016. nov. 21. 19:28
 3/4 gábor69 ***** válasza:
Küldj egy e-mail címet privátban , átküldöm a fájlt inkább ott.
2016. nov. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de már megoldottam egy youtube videó alapján :D Azért ment a zöld :)
2016. nov. 24. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!