Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pinnacle studio 14 hd ultimate...

Pinnacle studio 14 hd ultimate effekteket hogy kell berakni?

Figyelt kérdés
Több és jobb effekteket szeretnék bele rakni hogyan lehet és honnan túdom le tölteni őket? linket is köszönöm ellőre is.

2016. nov. 21. 11:00
 1/5 DjImipapa ***** válasza:

[link]

Meg valahol van olyan, hogy premium pack... de vigyázz! Nem kell agyoneffectezni, sokszor a kevesebb több!:)

[link]

2016. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és hogyan kell bele rakni mert má volt egy oldal ahonan le töltötem de viszon nem rakta be.
2016. nov. 21. 19:17
 3/5 DjImipapa ***** válasza:
Honnan? Mert így nem tudom..egyébiránt powerdirectort szeretem jobban, jóval egyszerűbb, és kismillió letölthető dolog van hozzá.😃
2016. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor le töltöm azt ha van magyar nyelvu és majd kuld ma ell a effekteket ahonnan le lehet szedni ám a pinnnancle ró nem a premiumosakat akarom.
2016. nov. 24. 08:51
 5/5 DjImipapa ***** válasza:

Nem magyar, arra ott az ashampoo, meg a nero video, ám szinte semmi nehéz nincs a powerben....letölthető dolgok meg a cyberzone oldalon vannak hozzá:)

[link]

2016. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!