Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Driver frissítésrk letiltása...

Driver frissítésrk letiltása windows 10-en?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a laptopomon a windows10-et.

A telepítés után letöltötte magától az összes szükséges drivert, de a videókártya driverből csak egy régebbi (laptop gyártó által kiadott) verzió kompatibilis.

A probléma az, hogy amikor feltelepítem a jó verziót, akkor egyből frissíti a windows egy ujjabbra, amivel nem működik normálisan.

Ezeket a frissítéseket hol tudom letiltani?

Próbáltam már vezérlőpultból és a microsoft show or hide updates programmal is, de hiába lett letiltva, frissített ugyan úgy.

Valami egyéb módszert tud esetleg valaki?



2016. nov. 21. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán így menni fog, de biztos vagy egyszerűbb módszer is:

Szedd le a DDU-t (Display Driver Uninstaller)

Ennek van egy olyan beállítása, hogy letiltja az automatikus driver frissítést.

(Újraindít csökkentett módban, letörlöd a jelenlegi drivert aktiválod a beállítást majd újraindítod. Felteszed az újat és elvileg rendben is vagy, ezután le is törölheted a programot)

2016. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keresd meg a vezérlőpulton (windows gomb + X):

Rendszer > speciális rendszerbeállítások > hardver > eszköztelepítés beállításai: állítsd nem-re.

2016. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz :D

Remélem valamelyikkel sikerrel járok

2016. nov. 22. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!