Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jár-e ingyen Windows az...

Jár-e ingyen Windows az egyetemistáknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Laptop vásárlás előtt állok és szeretném megtudni, hogy igényelhető-e ingyen Windows hallgatók számára. A minap jártam egy ismert számítástechnikai üzletben és ott javasolták ezen lehetőség igénybevételét.



2016. nov. 22. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
2016. nov. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Emberek ***** válasza:
73%
Igen, akik olyan intézménnyel állnak hallgatói jogviszonyban amelyik részt vesz a tisztaszoftver programban, azok ingyen juthatnak hozzá termékkulcshoz, illetve telepítő médiához. Én jelen pillanatban a DUE-n tanulok, és itt nekünk van lehetőségünk az ingyenesen elérhető (DreamSpark-os) Microsoft termékeket használni
2016. nov. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
0%
Ingyen Windows mindenkinek jár. Számítógép kell hozzá, Internet, pen drive vagy DVD író üres lemezzel.
2016. nov. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ, hol vagy egyetemista. Az ELTE IK például tagja a fent említett programnak, és az Office csomagon kívül szinte minden Microsoft termékhez hozzáférhetünk, operációs rendszerek beleértve. (Hogy miért pont az Office-hoz nem, az nekem rejtély)
2016. nov. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@4


Az office-hoz azért nem mert azt minden diák megkapja, általános iskolában az elsőstől, a phd hallgatóig.


Keress rá, hogy Office 365 edu vagy diák. Pár perc és kaptál egyet

2016. nov. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok utánajárni ennek a dolognak, mert azért nem nyom olyan keveset a latban az a 30-40.000 Ft. Mellesleg PPKE ITK-s hallgato vagyok, itt szerintem illene ilyen dolognak lennie
2016. nov. 22. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!