Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e ilyen vagy ehhez...

Létezik-e ilyen vagy ehhez hasonló program?

Figyelt kérdés
Windows 10-et használok. Olyan programot szeretnék találni, hogy a főképernyőn ha elkezdek gépelni, akkor megjelenjen egy google sáv és automatikusan íródjon bele, amit begépelek, majd ha megnyomom az entert, akkor nyissa meg chrome-ban a találatokat. Létezik egyáltalán ilyen? Aki nem tudta elképzelni, amit mondtam, én valami hasonlót szeretnék, mint az iphone-on, mikor a kijelző közepét lecsúsztatva megjelenik a kereső sáv, és minden keresést megindít a Safariból. És nem menőzésből, meg pc-agyonhekkelés vágyától írom ezt. Egyszerűen csak kényelmes és hasznos funkció, amit hiányolok a gépemből.

2016. nov. 22. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
"főképernyő"?
2016. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%

Nekem 8.1 van és felraktam egy Classic Start-ot. Ott a keresőmezőbe ha beírok valamit, kiad egy opciót, amivel egy kattintással a chrom-ban keresi amit beírtam.

Ezt Win10-re is fel lehet tenni, amúgy is használhatatlan a start menüje meg a csempés vacak.

2016. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
#2: Nem használhatatlan, csak másképp működik, és ezt egyesek képtelenek feldolgozni.
2016. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!