Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen játék? Többi lent

Létezik ilyen játék? Többi lent

Figyelt kérdés
Nekem PC-m van és olyan játékra gondolok, amiben pl xbox one játékosokkal is lehet közösen multizni. Tehát PC, X One gamerek egy pályán multiban.. Létezik ilyen játék?

2016. nov. 22. 15:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mivan, erre a sok tudós nem tud választ, mert nem 2 soros a kérdés, így el sem tudják már olvasni?
2016. nov. 22. 16:02
 2/11 anonim ***** válasza:
2016. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A cod ghosts nem csak coop? Multi is ?
2016. nov. 22. 16:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Komolyabb kompetitív gamekben sok értelme nincs egyébként, a legtöbb játékban csak visszahúzzák a teamet a konzolos játékosok. Barátokkal, haverokkal viszont fun
2016. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én csak kigoogleztem neked. Cod4-gyel játszottam utoljára :]
2016. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Barátok, haverok miatt kérdeztem :D
2016. nov. 22. 16:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Lövöldözős VS multit nem engednek, mert nincs értelme, de co-op van.


Gears of War 4 (csak co-op horda és sztori)

Forza Horizon 3 (elvileg mindent lehet, mert itt az egér előny)

2016. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előzőt rosszul írtam, szóval elvileg FH3ban mindent lehet mert versenyes játékban az egér NEM előny.
2016. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De a felsorolásban ott a Call of Duty Ghosts is. Arról tud valaki infót mondani? Vagy The Division?
2016. nov. 23. 09:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem azért, de én ilyenről soha nem hallottam, hogy a Ghost vagy a Division crossplatform lenne. PS és Xbox között meg végképp semmilyen játék soha nem volt crossplatform. Néha felröppennek hírek, hogy talán most már lehetne, de valamelyik cég mindig megtorpedózza.


Nem tudom mi az a lista, de totál hiteltelennek tűnik. Egyedül az SFVről tudok ami PC - PS crossplatform és ott is le szokták tiltani a PCsek, hogy a PSesek között keressen mert nekik percekig tölt a játék, míg pcn pár másodperc.

2016. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!