Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok újabb Kaspersky 30...

Nem tudok újabb Kaspersky 30 napos verziót telepíteni, miért?

Figyelt kérdés
Azt írja, ki hogy nincs linceszem. Direkt Revon Uninstallerel leszedtem mindent, még a registryből is és maradék fájlokat is és újra is indítottam. Miért tudja, hogy nekem még is a gépemen volt ez korábban? Azt hittem működni fog, mindig ha 30 naponként újrateszem.

2016. nov. 22. 16:48
 1/3 tabaki ***** válasza:
Tévedtél. Hogyan is bízhatnád magad egy olyan vírusirtóra, amelyet ennyire dilettáns módon át lehet ejteni? Biztos lehetsz benne, hogy nyom nélkül könyvelte be valahová, és nem olyan helyre, ahol a tisztogatóprogramok belébotolhatnak.
2016. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig ezt így sosem próbáltam, biztosan lenne rá valami megoldás, persze nyilván egyszerűbb feltörni a programot és nem ezt az újratelepítési gondot megoldani. Érdekes, vajon hova teheti be magát.
2016. nov. 23. 22:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül és nem gondolom ezt dilettáns módon átejtésnek, mert nyilván az ingyenes verzió felugró ablakokat csinál pár naponta, valamint azért nyűg újra uninstallálni és telepíteni. Erre meg sokan nem hajlandók inkább megvennék, vagy feltört programot használnának.
2016. nov. 23. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!