Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állítsam be win 7-en,...

Hogyan állítsam be win 7-en, hogy automatikusan kikapcsoljon a gépem ha nem használom?

Figyelt kérdés

Tudom van az a shutdown parancs, de az konkrét időzítő. Arra gondolok, hogyha mondjuk fél óráig vagy egy óráig nincs használva akkor kikapcsol vagy legalább alvó állapotba kerül. Találtam olyan menüpontot hogy alvóállapot kezdeményezése, beállítottam de így se áll le, szóval ez nem jött be.

Tipp?



2016. nov. 23. 00:27
 1/2 Emberek ***** válasza:

Futtatásba írd be, hogy powercfg.cpl, és ott "Séma beállításainak módosítása", majd állítsd be a kívánt időt, ami után szeretnéd az alvó állapotot kezdeményezni.

Fontos!!

A VGA illesztőnek telepítve kell lennie, hogy használni tudd az alvó módot

2016. nov. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
A win feladatütemezőbe be lehet állítani, hogy x mennyiségű üresjárat idején lépjen érvénybe. A shutdown parancsot megtalálod a windows/system32 mappában. Start menü és beír feladatütemező.
2016. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!