Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak hangfoszlányokat...

Bohács Gergely kérdése:

Miért csak hangfoszlányokat hall a másik fél, amikor Skype-on keresztül felhívom?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a baj, elvileg max. hangerőún van a mikrofon.

2016. nov. 23. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
kevés a sávszélesség.
2016. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak ez lehet a baja? Tudok tenni valamit?
2016. nov. 23. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, de ez a legvalószínűbb.

Milyen sebességű a kapcsolatod?

Ha 1 Mbps-nél kevesebb a feltöltési sebességed, akkor ez lehet az oka. Főleg ha képet is akarsz átvinni. Ha ilyen lassú a kapcsolatod, akkor jobb, ha kikapcsolod a kamerát.

2016. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kamerát nem használok. Nem videóhívást szeretnék folytatni, hanem külföldi számot hívnék (sikerült is, a másik felet én hallom, de ő engem szinte egyáltalán nem).

A feltöltési sebességet hol lehet megnézni? Bocs, nagyon hozzá nem értő vagyok..

2016. nov. 23. 16:23
 5/10 anonim ***** válasza:
2016. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem, 1-nél jóval magasabb. (9,33)
2016. nov. 23. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
A hívásellenőrző "echo/sound test service" - nél hallatszik a hangod?
2016. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos csak nagyon halkan. Csak értelmetlen motyogást lehet hallani.
2016. nov. 23. 18:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, akkor pedig a mikrofonoddal lesz a probléma. Vagy le van halkítva vagy hibás. Nézd végig az oprendszer hangbeállításait, a hangvezérlő beállításait és a skype beállításaiban is hogy nincs-e valahol lehalkítva. Esetleg próbáld meg másik mikrofonnal, hogy jó-e.
2016. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezeket mar megneztem, ugyhogy igazad lehet, hardverhiba lehet. Es orulnék is neki nagyon, ha csak az lenne, nem valami komolyabb. Kiprobalom egy masik mikrofonnal, hatha. A vegeredmenyt majd megirom. Addigis koszi a segitseget!
2016. nov. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!