Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxon hogyan tudom beállítan...

Schmedith kérdése:

Linuxon hogyan tudom beállítani, hogy online film közben ne kapcsoljon ki a képernyő? (ha jól tudom lejátszó programmal nincs ilyen probléma) A beállításokban vagy 1 óra a max, vagy a soha, így viszont nem kapcsol ki akkor se ha vége a lejátszásnak.

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyitsz terminált

sudo add-apt-repository ppa:caffeine-developers/ppa

sudo apt-get update

sudo apt-get install caffeine

caffeine -p &

az utolsó parancs indítja el a programot ahol ezt be lehet állítani, a többi telepíti

2016. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ez amit írtam a háttérben fut és akkor tiltja le a kikapcsolást amikor teljes képernyőn van a lejátszás. Ha ezt írod be caffeine-indicator akkor megjelenik egy ikon amivel kézzel is lehet kapcsolni.

Ja meg ez Ubuntut feltételez, más distrokon nem feltétlen jó, csak olyan nincs ami minden Linuxra jó

2016. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alain Delon ***** válasza:
Keress olyat a beállításokban, hogy "Energiakazelés" vagy valami hasonlót. Ott lehet ilyesmit beállítani.
2016. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!