Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani egy jó animátor...

Tudtok mondani egy jó animátor programot?

Figyelt kérdés

Egy animációs videót szeretnék csinálni, ha lehet 3d ben

és nem tudom milyen programot töltsek le.

Ajánlani tudtok?



2016. nov. 24. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán így működik, még hosszú hónapok/évek állnak előtted, mire meg lesz a tudásod egy animációs videóhoz, de ha ez nem csak egy fellángolás, és komolyan gondolod, akkor sok szerencsét, idővel célba fogsz érni.


Ingyenes közül egyértelműen a Blender, máskülönben én Autodesk Maya párti vagyok

2016. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

Én meg egyértelműen Blender-párti vagyok,...

[link]

...de a fizetősök közt természetesen az ipariszabvány-számba menő Maya sem akármilyen program. Tanulóként ingyen is letöltheted, persze jogokat semmire sem kapsz a tanuláson kívül:

[link]


Gondolom, azt valóban nem úgy képzeled, hogy ma letöltök egy programot, holnap csinálok vele egy animációt. De ha tényleg felkészültél a több éves tanulásra és kísérletezésre, akkor az animáció tényleg nagy kaland.

2016. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!