Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokkal tudnám...

Milyen programokkal tudnám korlátozni a gyermekem internet hozzáférését (időben)?

Figyelt kérdés
Olyan megoldást keresek telefonra, amivel meg tudom szüntetni a wifi-jét a készüléknek, illetve számítógépre amivel be tudom állítani melyik nap, mettől meddig tudja használni.

2016. nov. 24. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kellene tudnunk hogy milyen routered van, mivel sok routerben van szülői felügyelet ami mac cím alapján tudja időszakra tiltani és engedélyezni a netet
2016. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2016. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Celszeru megvaltoztatni a wifi belepesi adatokat. Ha jol tudom lehet resetelni is visszont akkor a gyari beallitast kapja vissza, torlodnek a szuloi felugyeleti beallitasok.
2016. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 pinkpancser ***** válasza:
Rendes routerrel több megoldás is lehet. Csak ne tudja a router jelszót a gyerek :)
2016. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen meg tudod nézni? :)

2016. nov. 24. 21:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Az eredeti passwordje van a routernek de sajnos telekomosak vagyunk...
2016. nov. 24. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az mind1. Az az alapertelmezett jelszo (reset eseten az lesz a jelszo ami ki van cenzurazva :D).User/Jelszo vagy csak siman jelszo csere es kesz. Bar en csak siman elvennem a lan kabelt az USB-t letiltanam es kesz nincs lan kabel se stickes wifi =)). Vagy csak siman csinalsz egy felhasznalo nevet beallitod a jogait legyen-e net. Tudjon telepiteni / jatszani igaz ez egy kicsit nehez de 100%, hogy mukodik :D
2016. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ha van 10 órája akkor 10 órát játszik egyfolytában, ha van 20 órája akkor 20 órát, szerintem még csak nem is enne... Ezt nem büntetésként akarom bevezetni, hanem rendszerként mert tarthatatlan amit csinál. Erre nem tudok jobb megoldást, de a depressziót könnyebb kezelni mint egy ilyen szintű függőséget... Ha kihívok egy rendszergazdát meg tudja vajon oldani az egész problémakört? Vagy nem annyira nehéz? Egyenlőre kínai az egész de ha van esélyem utána nézek.
2016. nov. 24. 22:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen meg lehet oldani akar iskolai szintu gepet is lehet csinalni. Azt ertem, hogy be tudja allitani mikor kapcsolodjon a nethez / hany orat tudjon jatszani 1 adott jatekon, milyen weboldalakat tudjon nezegetni.Esetleg azt is meg lehet oldani, hogy egy adott weboldalon mennyi idot tolt stb stb. De ezt egy rendszergazda jol tudja csak meg kell mondani, hogy mit akarunk csinalni ;)
2016. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nod32-nek van ilyen parent control programja.


Igazából az egy vírusírtó de van benne ilyen funkció is, kifejezetten ilyen esetekre.


Évente nem tudom mennyibe kerül ha diák névre veszed 50% kedvezményt kapsz. évi 10k ft-ba nem fogsz belehalni (havi kevesebb mint 1000 ft. Az az 1000 ft lazán elmegy egy hónapban csokira, vagy üdítőre a városban).


mindamellett hogy véded a gépet mindenféle vírustól így megúszva a későbbi bosszankodást még a fiadnak is tudod szabályozni hogy mennyit töltsön a gép előtt.


Ha a fiad 15 vagy attól idősebb akkor meg már nem így kellene megközelíteni a problémát.


De az eset-nek van Mobile Security Programja is.

2016. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!