Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csinál az MTA mindenkin...

Hogyan csinál az MTA mindenkinek serialkódot?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet változtatni serial kódot?

2016. nov. 24. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
azért, mert ip bannal lófaszra nem mennének mivel a legtöbb háztartásban könnyen változtatható az ip. Serial változás max új géppel, vagy úgy telepíted újra a gépet, hogy az utolsó 1kb-os fájl is eltűnjön.(ezt az újra telepítési cuccot csak hallottam nem biztos, hogy műxik)
2016. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha csak pl. procit vagy videókártyát cserélek az is jó?
2016. dec. 2. 17:54
 3/5 anonim válasza:
Nem! Ha más serial akarsz akkor vagy új HDD vagy pedig váltási kérelem, persze ha bannolva vagy akkor ez nem működik,de szerintem akkor ne is próbálkozz mert úgyis rájönnek és bannolnak igy minden felesleges lenne.
2016. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha le tudod törölni a klienst úgy hogy mindent letöröl még a registryből is (valószínűleg ott lehet valahol) akkor telepítéskor generál neked újat.

Ennek módja:

Leszeded a játékot

CCleaner-rel átnézeted a gépet (és végigfuttatsz rajta egy tisztítást, akár mindenen akár csak azokon amiken szertnéd)

Majd újrarakod a játékot

Ha minden a terv szerint megy akkor gondolom örülni fogsz hogy működött

2016. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ujra raktam a gépet és új serialt kaptam
2016. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!