Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy torrent több fájlt...

Ha egy torrent több fájlt tartalmaz és csak egy részét pipálom ki (mutorrent-ben), de aztán később meggondolom magamat, akkor hogyan tudnám a többit is letölteni?

Figyelt kérdés
Mert másodszor már nem engedi elindítani, mert felismeri, hogy ezt már betöltöttem és töltöm.

#fájl #letöltés #fájlcserélés
2016. nov. 25. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnyitod a fájlok listáját és kiválasztod a többit is letöltésre.
2016. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dongaben ***** válasza:
Állítsd le, távolítsd el a piros x-el a kliensből. Utána úgy indíthatod, mint elsőre. (A korábban letöltöttek is legyenek bejelölve, ha még van rajtuk kötelezettség.)
2016. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves 1-es, ez az, ami nem megy, ezért tettem fel a kérdést!
2016. nov. 25. 11:57
 4/6 A kérdező kommentje:
és nem tölti le mégegyszer, hiszen már át is helyezte őket másik folderbe, és a letöltési százalékot megjegyezte?
2016. nov. 25. 11:58
 5/6 A kérdező kommentje:

az a baj, ha kitörlöm a listából és újra akarom tölteni, akkor nem lesz elég hely neki, mert úgy számolja, hogy újra le akarja tölteni


esetleg törölhetem, hogy tényleg újra letöltse, csak remélem akkor a seed kötelezettségemet még teljesíteni tudom a törölt részre

2016. nov. 25. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves. 2 helyrol kell torolni a torrent filet. A kliensbol es a uttorent register mappajabol ;).

Persze ha az elozo letoltott tartalmat nem akarod torolni akkor pl mappaneve2\.

2016. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!