Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le az Euro Truck...

Miért fagy le az Euro Truck Simulator 2? (leírás)

Figyelt kérdés
Szóval régebben megvolt a játék és tökéletesen futott!Elvittem a gépet újra telepiteni és azóta nem jó!:( Elindul, de amikor várost választok lefagy!Miért?

2016. nov. 25. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A telepito kell tartalmazzon directx meg valami visual x86 64 ...valamit. Azokat szepen telepitsd fel. Ha nem a telepito akar a jatek konyvtaraban meg kapod.
2016. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nagymartin22 válasza:
Hello nekem az lenne a problémám hogy az euro truck simulátort telepitettem stb. És elinditottam a játékot játszottam vele utána be akartam állitani a grafikát és amikor rá myomtam hogy pl:1200 valamennyi akkor lefagyott utána ujra inditottam a gépet és amikor beléptem a euro truck simulátor 2 be addig még jó volt és utána amikor ki kellet válasszam hogy hol kezdjek akkor lefagyot és mit csináljak??
2019. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!