Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melohelyenmen kéne csinálnom...

Infót Kérek kérdése:

Melohelyenmen kéne csinálnom egy excell táblát A1 becsippantok egy imei cimkét vonalkodrol és az jelenitse meg a B1 be hogy mikor csippantottam be dátum ora perc és ezt ha mondjuk letellik az ora 05:45-05:45 akkor összesitse hogyan lhet megoldani?

Figyelt kérdés
Melette lévő összesitőbe belinkelek egy képet rola download. Php? File=20161125v00kjy5k2. jpeg ez lenne a kép és erröl az excel táblárol van szo puspokmolnari.hu/letoltes/jobbagz_v2. xlsx
2016. nov. 25. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szép volt.
2016. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Hát a dolog nekem nem egészen tiszta, mivel sem a kép sem az excel tábla nem letölthető.


De ezt macróval lehetséges megoldani szerintem.


Az excelben van cella változás esemény, erre az eseményre pakolod rá a macrót, ahol megnézed, hogy az A1-es cella változott-e, ha igen akkor dátumot és az időd a B1-es cellába pakolod.


Illetve van Ontimer esemény is ahol pediglen az időfigyelést és az összegzést lehet elvégezni.


Sok sikert.

üdv.

2016. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tudsz nekem segiteni megadom az email cimemet

puma0812[kukac]gmail.com


Előre is köszönöm

2016. nov. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!