Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Titanfall 2 vagy Overwatch?

Titanfall 2 vagy Overwatch?

Figyelt kérdés
A kettő közül szerintetek melyiket vegyem? Egy árban vannak.

2016. nov. 25. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen más a két stílus, én az Overwatch mellett döntöttem, mert a maga nemében egyedi és rengetegen játszanak vele, jók a szerverek és a karakterek, a Titanfall is tetszik, de egyszerre úgysem tudnék ennyit játszani.
2016. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
owerwatch csak akkor ha vannakmár ismerőseid akikkel tudsz játszani . Mivel a játék nagyon a csapat szellemre épül és a kommunikációra tehát egedül esélyed nincs nagyon.
2016. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs állandó, normális csapatod, akkor a Titanfall 2. Az Overwatch 100% csapatjáték, kommunikálni kell egymással, a helyzetnek megfelelően váltogatni a karaktereket, stb. Ha ez nem megy, bedarálnak.

A Titanfallban viszont egyedül is lehet érvényesülni, hasznára lehetsz a csapatodnak magányos partizánként is.

2016. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Goldhunter válasza:
Overwatch, de tényleg ha vannak barátod Titanfall 2-ben az a baj, hogy ha a multiplayert nézük akkor nem olyan jó, de overwatch ban ott vannak a skinek szóval jobban megéri szerintem
2016. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ow
2016. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: És mi az, ami nem jó a Titanfall 2 multijában? Csak mert már 200 órát beletoltam, és nemigen játszottam élvezetesebb, változatosabb, pörgősebb FPS-el az utóbbi 25 évben. Az Overwatchra már a béta alatt ráuntam, a skinek meg teljesen hidegen hagynak. Persze én öreg vagyok, mint az országút.
2016. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
életemben nem játszottam semelyikkel de az owerwatch az olyan okádék sok gameplay után is az inkább ilyen team fortest moba korcsulásának nevezhető .
2016. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Overwatch-ot ajánlok, de nem csak akkor ha vannak ott haverok (habár úgy élvezetesebb) mert simán egyedül is nagyon jó élmény, és könnyű a játékon belül a kommunilálas.
2017. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mert simán egyedül is nagyon jó"

. Persze ha 24 órából 23 -at végig tolsz vele naponta és akkor tudsz érvényesülni . :D

2017. aug. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!