Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan jutottak be a számítógé...

Hogyan jutottak be a számítógépembe?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, és egyszer küldött valami file-t, persze előtte már bevezette a beszélgetést, hogy ő csinált ezt meg azt és hogy próbáljam már ki. Egyáltalán semmit nem gyanítottam. Letöltöttem, elindítottam, de azt írta ki hogy error, nem sikerült a telepítés. Megírtam neki hogy nem jó, és erre mondta hogy "upsz" akkor nem sikerült, még dolgozik rajta.

Nos, még ezek után sem sejtettem SEMMIT , még csak nem is gyanakodtam. Ám később kiderült, hetekig lekövették amit csinálok gépen.

Arra vagyok kíváncsi hogy ezt miképp oldották meg, és hogy én meg tudom-e csinálni. Valahogy nagyon jó lenne kicsit visszaadni a dolgot .:)



2016. nov. 26. 01:19
 1/2 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Egy kémprogramot (spyware) küldött.

Nem jó a vírusírtód.

Töltsd le az Immunet 5-öt, hogy megelőzd az ilyen eseteket.

Küldj vissza egy malware-t, azt magbánná :D

Na de komolyan, nincs értelme visszaadni.

Úgy oldották meg, hogy a program szépen feltelepült, és az interneten keresztül küldözgette a tevékenységedet az ő gépére.

2016. nov. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy keyloggert küldött neked, nagyon rossz a gépeden levő védelem, ha átengedte:

[link]

2016. nov. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!