Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok hálózati...

Miért nem tudok hálózati meghajtót csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Windows Vista rendszeremen a napokban szerettem volna egy hálózati meghajtót csatlakoztatni. A számítógép, amelyikhez hozzá van kötve eredetileg a csatolni kívánt meghajtó, egy Windows 7-et futtató gép. Szépen, rendjén csináltam a dolgokat:

Számítógép>Hálózati meghajtó csatlakoztatása>Csatolni kívánt hely megadása

A hely megadásánál kiválasztottam a hálózatot, majd azon belül a meghajtó eredeti számítógépét. Azonban amikor be szerettem volna lépni a szükséges számítógépbe, jelszót, valamint felhasználónevet kért. A probléma itt az, hogy annak a gépnek nincsen jelszava! Ha kihagyom a jelszó beírását, a rendszer azt jelzi, hogy hibás a felhasználónév, vagy a jelszó.

Honnan tudhatom meg, hogy mi a jelszava a másik számítógépnek?

A válaszokat előre is köszönöm!


2016. nov. 26. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyen a Win7-en jelszóval védett felhasználó, aminek a bejelentkezését használhatod, vagy kapcsold ki a jelszóval védett megosztást. Vezérlőpult > Hálózati és megosztási központ > Speciális megosztási beállítások > Jelszóval védett megosztások (ha jól puskáztam).
2016. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!