Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó az ESET Smart...

Miért nem jó az ESET Smart Security? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap elkezdtem telepíteni az ESET Smart Security 10 Premium-ot és újraindítottam a gépemet és nem vettem észre, hogy megy a telepítés. Utána próbáltam Uninstallálni és nem sikerült. Utána leszedtem a Revo Uninstaller nevű programot, és azzal se sikerült, viszont az ESET összes mappáját kitörölte és semmi nem maradt se a C meghajtóba, se a dokumentumokba. Ma pedig próbálom feltelepíteni, de azt írja, hogy telepítve van. Utána meg kiírja, hogy a Programot nem sikerült telepíteni valamilyen kártevő miatt, pedig nincs a gépemen semmi vírus. Azután, pedig ezt a hibakódo írja ki: MSI.1923. Próbáltam keresni a neten, hogy hogyan lehetnem megoldani a problémát, de nem találtam semmit. Szerintetek, mi lehet a baj? Vagy ha találtok valamilyen megoldást, akkor kérlek, hogy küldjétek el! Köszönöm :D

#probléma #hibakód #megoldás #2016 #eset #Smart #esetsmartsecurity10premium
2016. nov. 27. 19:01
 1/9 Lajos54 ***** válasza:

Pedig mégis vannak maradékok, töredékek a gépeden. Legfeljebb nem találod meg őket. Ha máshol nem, hát a Registryben maradtak bejegyzések, ami miatt "azt hiszi", hogy rajt van.

Addig nem is fog sikerülni a telepítés, amíg minden maradéktalanul el nem lesz távolítva. Csak az a baj, hogy elég nehéz megtalálni, mivel nem lehet tudni előre, hogy mit, hol, és milyen néven keress.

Esetleg egy rendszer visszaállítással próbálkozhatsz, az első telepítési kísérletet megelőző időre.

2016. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 levis56 ***** válasza:
Revo Uninstaller programban van erőszakos eltávolítás,az leszedi.
2016. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak a Revo Uninstaller már nem jelzi,kitöröltem elvileg.
2016. nov. 27. 21:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg majd megpróbálom a Registry Defrag (Iobit-os program)-al eltávolitani.
2016. nov. 27. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül, esetleg írj nekik:

[link]

2016. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 levis56 ***** válasza:

Revo Uninstaller>Erőszakos eltávolítás>beírni a törlendő program nevét>tovább.

[link]

2016. nov. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 levis56 ***** válasza:
2016. nov. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Csináltam maga a hibárol videot. Talán igy jobban kiveheto. [link]
2016. nov. 29. 18:24
 9/9 anonim válasza:
Szia :) Sikerült megoldani a problémát? Mert most nekem is ugyan ez a bajom van. Ezt írja ki, ezzel a hibakóddal. :/
2017. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!