Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » American truck simulator 2 -...

American truck simulator 2 - ben nem tudok profilt csinálni. Miért?

Figyelt kérdés

számítógépnév ékezetesről átnevezve ékezettelenre, az user files mappa címe is eszerint, regedit is megvolt. De a probléma még mindig ugyanúgy megjelenik. Megnyitom, bejátsza a kisvideókat, azután meg elkezdődik a szokásos változó menüs zene, ahol egy kicsit bevillan a főmenü, ahol ugye új profilt is lehetne csinálni, de ez tényleg csak bevillan, eltűnik, majd ott marad a menüháttér (a garázs), megy a zene, a kurzor mozog, Ctrl+Alt+Del... a feladatkezelőben a játék nem válaszol. kipróbáltam letölteni kész profilt, még valami spanyol nyelvűt, de jó volt, be tudtam lépni, stb. Viszont, ha ott olyat csinálnék, hogy visszalépek a menübe, ahol új profilt is lehetne csinálni, akkor ugyanez történik, nem válaszol, kész...

Nem tudjátok esetleg, hogy mi lehet a gondja?



2016. nov. 28. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Még meg sem jelent a 2. része, de neked már megvan? Nem semmi!
2016. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kevertem az ETS 2-vel, de ahelyett, hogy piszkálsz, nyugodtan segíthettél volna.
2016. nov. 29. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Helló!

Eredeti a játék?

Legyélszíves priváltba írj!!!

Köszi

2017. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, de azóta próbálkoztam már pár crackelt verzióval is, ami nem épp a legszebb dolog, de valamit tenni kellett. A probléma viszont így sem oldódott meg.
2017. jan. 16. 16:17
 5/5 A kérdező kommentje:
áá :D elbsztam
2017. jan. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!