Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok CPI videót...

Hogyan tudok CPI videót lejátszani?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hozzáértő, laikus módon próbálkoztam, de semmi használhatót nem sikerült elérnem. Windows Media Player van a számítógépen, de írhattok bármi más programot is.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 29. 09:21
1 2
 1/20 DjImipapa ***** válasza:

Már csak azt kéne tudni, mi a fene az a CPI videó......

Elsőre azt mondanám, konvertáld értelmezhető formátumba.....:)

2016. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%

Itt a megoldás: [link]


Ha nem vagy hozzáértő, akkor elmondom, hogyan találtam meg: az interneten vannak úgynevezett webes keresők. Ezek közül a legnépszerűbb a google. Ennek pontos címe: [link] . Ne ijedj meg, ha átdob a google.hu-ra - ez normális! Na, itt középen van egy széles sáv, amire ha ráklikkelsz, és beírod, hogy "cpi video", aztán enter, akkor kiadja ezt a linket az első helyen.


>>>"Clip information file created by various high definition (HD) digital video camcorders; contains metadata describing an AVCHD video stream, such as the frame rate, frames per second, and aspect ratio; used to describe an .MTS video stream."

So it means that the .cpi file only contains metadata required for streaming AVCHD video files. The .mts video file contains the real video clip.<<<


Tipp: érdemes elrakni a könyvjelzők közé a google-t, mert sok más esetben is hasznos segítség tud lenni!

2016. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nyilván az volt az első dolgom, hogy ott kerestem. azt is megtaláltam, amit küldtél. de mivel nem a legjobb az angol nyelvtudásom így nem sokat értek belőle... tudod, van az az emberi szerv, hogy agy. és annak idején valahogy el kellett volna kezdenie úgy fejlődni, hogy logikus gondolkodás. ne vegyük már magától értetődőnek, hogy valaki társalgási szinten tud angolul. mivel a link által ismételten nem lettem okosabb, megtennéd, hogy leírod, hogy mit tudok csinálni ez esetben?
2016. nov. 29. 10:08
 4/20 DjImipapa ***** válasza:
Ipor nem tudja, ne is kérdezd....
2016. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
te tudod?
2016. nov. 29. 10:16
 6/20 anonim ***** válasza:
Kicsit off de szomorú hogy pont egy ilyen oldalon ahol az lenne a lényeg hogy segítsünk egymásnak mindenki flegmázik nemhogy segítene....
2016. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Van egy másik szolgáltatás, az a neve, hogy google translate. A translate fordítást jelent angolul, innen könnyű kitalálni, hogy ez egy online fordítóprogram. Szerencsére tud magyarul is, és a ctr-c + ctr-v használatával bele lehet másolni a vágólap segítségével szöveget. Íme:

"Clip információs fájl által létrehozott különböző nagy felbontású (HD) digitális videokamera; tartalmaz leíró metaadatok AVCHD video stream, mint a frame rate, képkocka másodpercenként, és képarány; leírására használt MTS video stream. "

Tehát ez azt jelenti, hogy a .cpi fájl csak szükséges metaadatokat streaming AVCHD videó fájlokat. Az MTS videó fájl tartalmazza az igazi videoklipet."



[link]

2016. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 DjImipapa ***** válasza:
Írtam: konvertáld pl. avi-ba, vagy wm-be.....
2016. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#8: te se angolul se magyarul nem tudsz? Nem tudja konvertálni, mert a CPI csak a metaadatokat tartalmazza (egy relatíve pár kb-os file), a videostream az MTS-ben van.


same in chineese:


你可以不是英文或英文?您不能转换,因为CPI只包括元数据(一对相对kb的文件),视频流是在多边贸易体制。

2016. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

letöltöttem egy konvertálót, de az sem fogadta be a cpi fájlokat.


nincs ott semmi olyan, hogy MTS videó fájl

2016. nov. 29. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!