Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » San andreas-t miért nem tudom...

San andreas-t miért nem tudom telepíteni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Leszedtem a játékot, majd kiírtam, Notebok-ra akartam telepíteni, amin windows7 van, és kb a telepítés felénél kiírja, hogy error:data2.cab .Többszöri próbálkozás után sem telepített, ezután megnéztem az asztali gépen, ezen xp-van, és szépen fel is telepítette. Mi lehet a probléma oka, és hogyan tudnám megoldani? Válaszokat előre is köszönöm.
2010. ápr. 30. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Windows 7-en GTA SA Singly playerrel nem lehet játszani. Nem kompatibilis.
2010. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint semmi megoldás? (winxp telepítésen kívűl)?
2010. máj. 2. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
20:28 Ez így nem igaz, nekem is Win7 ultimat van a gépen és simán fut rajta a GTA SA multi és Singly módban is. Szerintem frissíteni kell a Win 7-et vagy próbáld a program kompatibilitást.
2010. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként 32bites a Win 7-ed?
2010. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rossz a cd, vagy a letöltés, mert a data2.cab a játék fájljait tárolja
2010. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért nem jó neked mer sok játék még nem fut a windows 7-en mer nagyon új és a régebbi játékokat én is xp-n nem mindegyiket bírom indítani. tegyél xp-t a notebook-odra vagy vedd meg eredetiben.
2010. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
32bites. A cd jó, mert mint írtam, az asztali gépen, amin xp van, azon simán tudtam telepíteni.
2010. máj. 3. 19:19
 8/9 A kérdező kommentje:
az a gáz, hogy a szervízben sem tudtak felrakni rá xp-t, csak windows 7-et, pedig sokkal jobb lenne az xp :-(
2010. máj. 3. 19:21
 9/9 anonim ***** válasza:

A játékkal van a baj. Engem mind1ik GTA megszívatott ezzel. Annyit tudok mondani, hogy szedj le egy másikat, vagy kérd el valakitől korongon. Az egyik GTA csak jó lesz.


(én úgy csináltam, hogy amennyit az én korongom bírt (eredeti), azt átmásoltam máshova, és haverom korongjáról ráraktam a maradékot.)

2010. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!