Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem GLOBAL kulcsot g2a-n,...

Vettem GLOBAL kulcsot g2a-n, de aktiváláskor a játék neve mellett volt, hogy RU. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy aktiválni sem tudtam volna, ha nem jó a kulcs. De olyat is, hogy gond nélkül használható. A legrosszabb olvasott dolog pedig az volt, hogy törlik a játékomat. Komoly válaszokat kérek szépen.

2016. dec. 1. 14:59
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Nos itt azt olvasom, hogy aktiválni sem tudtam volna.

2016. dec. 1. 15:23
 2/9 anonim ***** válasza:
eleve nem global kulcs ha ru volt oda írva... a global kulcs azt jelenti minden régióban aktiválható. Magaddal csesztél ki .. legalább drága játékot vettél ?
2016. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Átvertek
2016. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Olvassátok el a kérdést: "aktiváláskor".

Tudtam aktiválni, csak amikor a kulcsot elfogadta akkor tette hozzá, hogy RU.

A játékokkal játszottam is velük.

2016. dec. 19. 07:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Működik tudsz vele játszani ? Akkor nincs gond.
2016. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a probléma?
2016. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Probléma egyelőre nincs. Az iránt érdeklődnék, hogy lesz e emiatt?
2016. dec. 19. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a játék neve? Én Dishonored kulcsot vettem GLOBAL-t, és nekem is odarakta, hogy RU. Amúgy ha be tudtad aktiválni, elindul, (és ha nem a Dishonored-ról van szó) és multiban nem csak oroszokat látsz, nincs gond.
2016. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Witcher 2, Tomb Raider (nem a mostani, hanem az 1-2 éves), Skyrim. Ennél a 3-nál volt ez. Egyébként nem multizok.
2016. dec. 20. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!