Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom újra beinstall...

Miért nem tudom újra beinstallálni az AVG PC Tuneup programot?

Figyelt kérdés
A gépemben benne volt már ez a program, ahogy az AVG vírusirtó is még benne van. De a Tuneup az utóbbi napokban egyszerűen nem működött és kitöröltem (uninstall). Mivel torrenten húztam le ezért még benne volt van a lehúzott fájl és újra akartam installálni. De egyszerűen nem engedi. Állandóan azt írja ki, hogy hiba történt. Mi lehet az oka? Esetleg az uninstallálás után még benne maradhatott valami és ezért nem engedi?

2016. dec. 1. 22:14
 1/9 Gábor_79 ***** válasza:
Elég valószínű, hogy maradhatott belőle. Egyébként is mélyen bele eszi magát a rendszerbe; eleve az a feladata. Mikori verzió volt?
2016. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a 2016-os verzió volt. Meg voltam vele elégedve és ezért akarnám visszatenni.
2016. dec. 2. 00:08
 3/9 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy egy a meghajtón egy mappában volt az AVG vírusirtóval. Esetleg abban maradhatott valami darabja? Már arra is gondoltam, hogy a vírusirtót is kitörlöm de félek, hogy az sem segítene.

Állandóan csak hibakódokat ír ki az installálás folyamán.

2016. dec. 2. 00:22
 4/9 Gábor_79 ***** válasza:
Pár hete pont olvastam egy oldalon, hogy ezeregy helyről külön ki kell törölni ennek a programnak a maradványait. Ahogy látom adta ki külön TuneUp Utilities Remover programot. Egyelőre próbáld ezt [link] hátha segít. Az oldalon van a letöltő link.
2016. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a TuneUp Utilities Remover program mire lett kiadva? Mire van?
2016. dec. 2. 19:22
 6/9 A kérdező kommentje:

A megadott oldalon röviden ez az AVG Remover?

Nagyon köszönök minden eddigi segítséget !!!

2016. dec. 2. 19:25
 7/9 Gábor_79 ***** válasza:
Ha végignézed a linkelt oldalt, akkor vannak fényképek a működéséről. Ki kell pipálni az eltávolítandó AVG programot és közte van a Tune Up Utilities is. A vírusírtó részt szabadon hagyod.
2016. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jutottm előbbre mivel a Remover csak a vírusirtót találta, a Tuneup-ról nem talált semmit. Lehet, hogy a törlés után bentmarat darabkákat nem tudja azonosítani?
2016. dec. 3. 22:31
 9/9 Gábor_79 ***** válasza:
Hát, úgy néz ki. Én ilyenkor - mondjuk pont ezzel a programmal - a registry editor részével át szoktam nézni a registry-t. És minden maradványt törölnék az adott programból. Meg a programdata mappából és User/AppData mappákból.
2016. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!