Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell ertelmezmi ilyen...

MZ 125 kérdése:

Hogyan kell ertelmezmi ilyen kijelentest: Only Windows 8?

Figyelt kérdés
Az alaplap tobb lehetoseget kinal, de csak Windows 8 alatt. Hiaba van 8.1/ 10, csak 8 alatt mukodik, peldaul, fast boot/ultrafast boot, vagy mas akarmi. Tehat csak a regi windows 8-at kell telepiteni, hogy valami mukodjon, 8.1/10 alatt nem fog?
2016. dec. 2. 10:58
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Értelmezem de szerintem megfogtad a lényeget: ONLY, azaz csak és kizárólag!:)
2016. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DjImipapa ***** válasza:
Mellékesen tipikus kérdező vagy, pont a lényeget nem írtad le.....egy alaplap típus erősen lendítene a válaszolókedven is! Mert lehet hogy w7 is jó rá, az meg(szerintem) verhetetlen! akárki mást mond, hazudik!!!:)
2016. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindamellett az only Windows 8 annyit jelent, hogy az ADDIG megjelent oprendszerek közül a 8-as a nyerő, mivel az újabb oprendszerről akkor amikor még meg sem jelent, senki nem tud nyilatkozni.
2016. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, megertettem.

Asrock 970 Pro3 R2.0. A bios/uefi beallitasi lehetosegek regiek, nem tudok tiszta uefi allitasokat vegezni, ahogy akarok. Usb 3.0 csatlakozoja sem mukodik rendesen. Azt hiszem, kicserelem 1 Asus M5A97 R2.0 vagy megujjabbra, Asus M5A99x EVO R2.0-ra.

2016. dec. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!