Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha áthelyezem a letöltött...

Ha áthelyezem a letöltött torrenteket eredeti mentési helyükről egy másik meghajtóra, akkor utána már nem fogja tudni ezeket seedelni?

Figyelt kérdés

Vuze Azureus-t használok, az eredeti mentési helyem:

Helyi lemez (C:) / Dokumentumok / Vuze Downloads

Vettem egy másik merevlemezt, és hogy maradjon még valamennyi hely az eredetin, át akarom helyezni a letöltött filmeket stb.

Az tiszta sor, hogy ezután minden letöltött cuccnak mentési helyként a torrent kliensen belül az új meghajtót adom meg.

Tehát, ha áthelyezem őket, akkor tudja folytatni a seedelést vagy az lesz a helyzet, hogy a célfájl nincs a kijelölt helyen, ezért nem lehet seedelni?



2016. dec. 2. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
UTortentnél ha a célfájlt a kijelölt helyre rakod, akkor fogja tudni seedelni. Szóval szerintem próbáld ki, hátha működik majd itt is.
2016. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tallózással a torrent kliensen belül meg lehet adni az új elérési útvonalat.
2016. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

Na ez kell nekem. Majd holnap kikeresem, most elrakom magam holnapra (mára). 😉

2016. dec. 3. 00:32
 4/13 A kérdező kommentje:
Na, bárhogy kerestem nem találtam meg amit mondtál. Hogy lehet tallózással megadni az új elérési útvonalat?
2016. dec. 4. 00:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, bocs, amikor elsőre válaszoltam, csak a kérdést olvastam el... most nézem a magyarázatot, hogy Vuze Azureus-t használsz. Hát ilyet életemben nem láttam még, utorrent-nél tudom, hogy kell csinálni, de erről lövésem sincs. Bocs.
2016. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

utorrenten a következőképpen van. (Vuze-n valószínűleg hasonlóan)

torrenten jobb katt-> haladó-> letöltés helyének megadása

2016. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, várhatóan még ma időt tudok rá szakítani, hogy megnézzem.
2016. dec. 4. 12:06
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]


Itt melyiket kellene választanom?

2016. dec. 4. 13:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy áthelyezted e már az adott fájlt, vagy csak most akarod áthelyezni.
2016. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha áthelyezted és nem seedeli a kliensed akkor valszeg a fájl létezi? kérdés után ki lehet tallózni a jelenlegi helyét. és utána seedelni fogja.

Ha még csak most helyeznéd át akkor fájlok mozgatása lesz a helyes.

2016. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!