Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnám...

Milyen programmal tudnám rögzíteni egyszerre több mikrofon hangját úgy, hogy külön hangfájlba mentse el?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 09:23
 1/1 anonim válasza:

Én nem vagyok egy nagy mágus ilyen téren, de ehhez más lehetőséget nem tudnék elképzelni a következő kettőn kívül.


Kezdjük a pc verzióval.

Bele teszel mondjuk 3-4 hangkártyát a gépedbe és mindegyikre egy mikit kötsz. Aztán elindítod a hangrögzítő programot annyiszor ahány mikid van. Mindegyiknél másikat jelölsz ki a rögzítő eszköznél.


Az analóg verzió.

Fogsz egy annyi sávos keverőt ahány mikid van. Minden sávra egy miki. És ugyanúgy minden sáv vonal kimenetére tá tolsz egy modern diktafont. Ami már valami normális kódolásban is tud esetleg dolgozni.


Ha pedig nagyon sok pénzed van akkor a kettőt lehet ötvözni. De szerintem értelmes anyagi keretek között ezt nem lehetne másként megvalósítani.

2016. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!