Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom letötölni a...

Miért nem tudom letötölni a NOD32 Antivirust?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm rárakta a NOD32 vírusírtót a gépre, azt mondta hogy 2060ig működni fog a gépen. Pár hét múlva kiírta a gép hogy a vírusírtó le fog járni. Letöltöttem és telepítettem mégegyszer a Nod32-t, hogy legyen működő vírusírtó a gépen. Viszont azt amit az ismerősöm tett rá nem tudom letörölni, azt írtja ki, hogy:

File "C:\ Program Files\Eset NOD32 Antivirus\unins000.dat" cound not be opened. Cannot uninstall. Error 5 :A hozzáférés megtagadva.


Hogyan tudnám eltávolítani a gépről?


2010. máj. 1. 11:07
 1/1 Silber ***** válasza:
Tölts le egy NOD verziót az internetről, majd a "Repair" menüpontot válaszd ki, ha lehetséges. Utána pedig a Start (!) menüből uninstalláld, ne pedig a windows uninstallerrel (Vezérlőpult).
2010. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!