Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lagol 5-6 percenként...

Miért lagol 5-6 percenként kb.10 másodpercig a játék (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Win7 (64 bit), RAM 4GB, CPU 2x3,2 GHz.

A CPU 95-100%-on pörög, ritkán 80-92% körül. (A RAM 76%-on stagnál.)

Egy tagunknak szintén ugyanez a probléma, ugyanilyen kaliberű PC-vel (annyi, hogy nem tudom, neki hány GHz a proci). Továbbá olvastam a játék fórumán, hogy egy harmadik illető is azt mondja, a procija pörög nagyon (szintúgy 95-100%), ám ő nem tapasztal ilyen 5-6 percenkénti lagot. Ettől függetlenül mégis csak azt mondom, hogy vírusra tippelek.



2016. dec. 3. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

4GB RAM, 2x 3,2 GHz, 100% CPU...


Pentium, Celeron?


Az, hogy a CPU 100%-on dolgozik, teljesen normális, fontosabb a GPU ha nem valami régi játékról van szó.


Milyen játék?

2016. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vinyó használat? Ha 100%-on teker a vinyó, mert vmi más processzus is erősen használja/ná talán okozhat ilyet...
2016. dec. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gates of Andaron. (Sajnos eleg rosszul van megirva a game, alapbol is lagos kicsit, ha picit rosszabb a gep, de amikor megvettem a gepet 2 eve, akkor sokaig tokeletesen mukodott, aztan benyelt a gepem egy virust. Egyebkent az 5-6 percenkenti 10 masodperces nagy lagokon kivul addig az 5-6 percekig abszolut nincs lag.) Valoszinuleg ujra fogom rakni es ha akkor sem jo, akkor tuti a proci a baj... A 100%-os kihasznaltsag amugy nem jo neki.
2016. dec. 4. 12:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Ra fogok nezni a vinyora is. Amugy visszaterve Neo kommentjehez... a GPU-t is megkukkantom majd. :)
2016. dec. 4. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja ha 100%-on dolgozik... Ez tévhit... 0-24be 100% nem baj, ha nem melegedik túl...
2016. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvan a hiba, semmi koze nem volt virushoz, vagy egyeb meghibasodashoz. A frissitesek porgettek a procit, kikapcsoltam oket es flottul, abszolut lagmentesen megy a jatek.
2016. dec. 22. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!