Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Átmenet kellene egy kép...

Átmenet kellene egy kép aljára! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy blogom, és találtam hozzá egy baromi jó hátteret! Az a baj, hogy a kép teteje fekete, az legalján pedig vannak kék minták! És a kék izék után ugye jönne az "ismétlődő háttér"! Berakom ugyan azt a hátteret, de az előző alja és a következő teteje elég csúnya az illesztésnél, ugye kékből hirtelen átmegy feketébe! Azt találtam ki, hogy a kép legalján kellene csinálni egy olyat, hogy a kék minta elfeketedik! Tehát ilyen színátmenet! Hogy lehetne ezt megcsinálni, hogy a minta fokozatosan feketedjen?


PhotoShop-om nincs, egy PhotoFiltre nevű programmal tolom! De ha kell, letöltök más programot is (ha le lehet)! Kösz a választ!


2010. máj. 1. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
mért nem vágod le a kék részt?
2010. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert ha levágom, egyszín fekete marad!
2010. máj. 1. 12:01
 3/4 anonim válasza:

A PhotoFiltre használata sajnos nem az én területem, de nézz körül, hátha van rajta egy olyan gomb, hogy Gradient tool (ez Photoshopban van) Ha többször szoktál ilyeneket csinálni, akkor mindenképp ajánlom, hogy szerezz be egy photoshopot, mert azzal a legkönnyebb ilyeneket csinálni.

Vagy, ha gondolod, én szívesen megcsinálom neked :) Csak írj nekem és küldd el a képet.

2010. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehet,hogy már későn írok,de én ezt úgy oldottam meg,hogy csináltam egy dupla olyan magasságú alapot és letükröztem az alap képet és beraktam egymás alá.amugy photofiltre-t használok
2010. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!